Ogłoszenia/informacje

1. Dziękuje za sprzątanie Kościoła

2. Rozpoczęły się wakacje- czas odpoczynku zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Przypominam, że jako ludzie wierzący nie możemy zrobić sobie urlopu od relacji z Bogiem. Przykazanie o niedzielnej i świątecznej eucharystii nadal nas wszystkich obowiązuje. Również codzienna modlitwa jest naszym przywilejem, ale i obowiązkiem. Apeluje też o bezpieczne i odpowiedzialne spędzanie wakacyjnego czasu. Zwłaszcza nad wodą i w trakcie prac gospodarskich.

3. Jutro uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Masza św. o godz. 18:00

4. W sobotę św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. o 9:00, 11:00, i 18:00. W tym dniu taca na Stolicę Apostolską. W związku z tym o sprzątanie kościoła poproszę wyjątkowo w piątek na godz. 19:30

5. W ostatnią niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy na KUL 400 zł. Bóg zapłać.

6. Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem: osteopoprozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym w środę 3 lipca 2024 na parkingu przy kościele. Szczegóły na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła.